HAKKIMIZDA

                                      

                           İŞE GİRİŞ SAĞLIK RAPORU           İŞE GİRİŞ SAĞLIK RAPORU          İŞE GİRİŞ SAĞLIK RAPORU         İŞE GİRİŞ SAĞLIK RAPORU

         6331 Sayılı yasa kapsamında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın yetkilendirmesi ile mevzuatın gerektirdiği fiziki ve tıbbi donanıma sahip olan Ege iş sağlığı ve güvenliği OSGB, bünyesindeki İşyeri Hekimleri, İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Sağlık Personelleri ile İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini kaliteli bir şekilde yerine getirmeyi ilke edinmiştir.

         Ege İş Sağlık OSGB uzman kadrolarıyla ve verdiği hizmet ile kısa sürede sektöründe en çok aranan firmalar arasına girmiştir. Sahip olduğu büyük eğitim salonunda iş sağlığı ve güvenliği mevzuatlarının eğitimi verilmekte, eğitim sonrası yapılan sınavda başarılı olan katılımcılara EĞİTİME KATILIM sertifikası verilmektedir.

                                            


        Sektörünün en büyükleri ile çalışma imkanına sahip Ege İş Sağlık OSGB iş kazaları ve meslek hastalıkları olmadan önce iş yerlerindeki tehlikelerin belirlenmesini yapar olası riskler ve meydana geleek zararlar konusunda iş verenlerle koordileli olarak çalışmaktadır.     
     
          Her geçen gün daha fazla istihdam alanı oluşturarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan Ege iş sağlığı ve Güvenliği OSGB; İnsan kaynakları yönetiminden güvenli işyeri yönetimine kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı ve teknolojik gelişmelere uyum sağlamaya yönelik yönetim politikası ile hareket etmektedir.                                                       

       Ege iş sağlığı ve Güvenliği OSGB, hizmet verdiği işletmelerde daha sağlıklı ve güvenli çalışma ortamları oluşturarak sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla ilerlemektir.